
Nature Med Пінка для вмивання Абсолютно чиста особа ГЕОРГ БІОСИСТЕМИ 150 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Nature Med Пінка для вмивання Абсолютно чиста особа ГЕОРГ БІОСистЕМИ 150 мл
для всіх типів шкіри
Імбир + Грейпфрут + Onion Flavones
Пінка дарує особі чистоту та свіжість протягом усього дня. Імбир усуває жирний блиск. Грейпфрут очищає та звужує пори. А поєднання компонентів з Onion Flavones робить вашу шкіру чистою та красивою. Піноутворюючий дозатор створює ніжну, але щільну структуру. Пінка для вмивання має приємний запах і дарує вашій шкірі відчуття чистоти, м'якості та свіжості!
Для щоденного використання
150 мл
Застосування:
Нанести пінку на вологу шкіру обличчя і шиї легкими рухами, що масажують, потім змити водою.
Для досягнення максимального ефекту у догляді за різними типами шкіри використовуйте також креми «Захисне зволоження» для нормальної та комбінованої шкіри, «Захисне зволоження» для сухої та чутливої шкіри або «Матове личко» для проблемної шкіри, схильної до жирності, запалень та акне.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Georg BioSystems |
| Країна виробник | Україна |
| Тип засобу для вмивання | Пінка |
| Гіпоалергенний | Так |
| Некомедогенно | Так |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 150 мл |
- Ціна: 200 ₴

